Жұмыссыздардың назарына!

2021 – 2025 жылдарға  арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба шеңберінде жастар тәжірибесіне жоғары және арнаулы оқу орындарының түлектері шақырылады.

Жастар тәжірибесі: білім беру ұйымдары түлектерінің меңгерген кәсібі (мамандығы) бойынша бастапқы жұмыс тәжірибесін алуы мақсатында түлектер үшін ұйымдастырылады.

·         Жастар тәжірибесі меңгерген кәсібі (мамандығы) бойынша оқуды аяқтағаннан кейінгі 3 жыл ішіндегі және жиырма тоғыз жастан аспаған түлектер қатарындағы жастарға арналған.

·         Жастар тәжірибесі қаржыландыру 30 айлық есептік көрсеткіш көлемінде  (103 500 тг) республикалық немесе жергілікті бюджет қаражаты есебінен Орталық арқылы жүзеге асырылады

·Өту мерзімі – 12 ай.

·еңбек кітапшасы (болған жағдайда)

·мүмкіндігі шектеулі азаматтарға  (мүгедектігі) Әлеуметтік және кәсіби оңалту бағдарламасы анықтамасының көшірмесін тапсыру сұралады.

Барлық құжаттардың түпнұсқасы мен  көшірмесін  ұсыну қажет.

инстаграм -  ozsp_aktobe czn_aktobe

«Ұрпақтар келісімшарты» жобасы

Жоба аясында маман зейнеткерлік жасқа жетуіне кемінде 6 ай уақыт қалған қызметкерді алмасыратындай жұмысқа орналастыруды көздейді.

«Ұрпақтар келісімшарты» жобасына қатысуға шақырамыз.

Критерийлер: оқуды 2 (екі) жыл ішінде аяқтаған және 29 (жиырма тоғыз) жастан аспаған оқу орындарының түлектері болып табылады;

Жұмыссыз болуы керек. Әлеуметтік төлемдерді қосқанда ай сайынғы жалақы – 103 500 тг құрайды.

Қызығушылық танытқандарды күтеміз.

Халықты жұмыспен қамту орталығы.

инстаграм -  ozsp_aktobe, czn_aktobe

Жастарға жаңа мүмкіндік –

«Алғашқы жұмыс орны» жобасы

29 жасқа дейінгі жастарды «Алғашқы жұмыс орны» жобасына қатысуға шақырамыз.

Критерийлер: 29 (жиырма тоғыз) жастан аспаған жастар, оның ішінде жұмыс тәжірибесі жоқ NEET санатындағы жастар болып табылады;

жұмыс тәжірибесінің және зейнетақы жарналарының болмауы. Әлеуметтік төлемдерді қосқанда ай сайынғы жалақы – 103 500 тг құрайды.

Қызығушылық танытқандарды күтеміз. Халықты жұмыспен қамту орталығы.

Өту мерзімі: 18 ай.

·еңбек кітапшасы (болған жағдайда)

мүмкіндігі шектеулі азаматтарға  (мүгедектігі) Әлеуметтік және кәсіби оңалту бағдарламасы анықтамасының көшірмесін тапсыру сұралады.

инстаграм -  ozsp_aktobe, czn_aktobe