Бүгін, 31 қаңтар күні Ақтөбе көлік,байланыс және жаңа технологиялар колледжі студенттерінің қатысуымен"Аңсар "ақпараттық талдау орталығының теолог маманы Асанов Нұрлан Әділханұлы,Ақтөбе станциясы желілік полиция бөлімі экстремизмге қарсы іс - қимыл аға жедел уәкілі Дәулетов Нұрназарбек Наурызұлымен" Дәстүрлі емес діни ағымдардың қоғамға әсері"тақырыбында ақпараттық профилактикалық кездесу өткізілді.
Жиын барысында теміржол бойындағы қауіпсіздік ережелері,жат ағым өкілдерін ажырата білу,әлеуметтік желідегі діни сұрақтарға қатысты Қазақстан мұсылмандар діни басқармасы бекіткен ұстаздардан ғана ақпарат алу керектігі, джихат жөнінде кең көлемді діни ақпараттар айтылып,білім алушылар сұрақтар қойып,өздерінің көзқарастары пікірлерімен бөлісті.