📌Бүгін, колледж "ЕСТЕЛІК" мұражайында Э-13, А-11 топтарының  топ жетекшілері Н.Ю.Бондаренко мен А.Ә. Сәрсенованың ұйымдастыруымен тәрбие сағаты өткізілді.
📌Тәрбие сағаты барысында мұражайдың тарихи ғасырға жуық колледжіміздің жүріп өткен жолдарымен, еңбек еткен ардагерлер өмірбаянымен, бүгінде темір жол саласында жұмыс жасап жүрген кәсіби түлектеріміздің сабақ үлгерім кітапшаларын көріп, Ақтөбедегі алғашқы темір жол тарихымен танысып, әсерлерімен бөлісті.
✍️Аталмыш іс-шара соңында топ жетекшілері мұражай қызметкері Б.Қаумешовке жастарға патриоттық тәрбие беру жолындағы еңбегіне алғысын білдіріп, алдағы уақытта да осындай тәрбие сағаттарын бірлесе ұйымдастыруға шақырды.