Бүгін, Ақтөбе қаласындағы Әлкей Марғұлан атындағы орта мектепте "Спорт жұлдыздары" республикалық журналы бас редакторының орынбасары, Ақтөбе облыстық Асық ату федерациясының вице-президенті, "Білім нұры" журналының редакторы Еркін Бақтияровтың 45 жасқа толуына орай Асық ату мен Бес асықтан жалпы ұстаздар арасында қалалық турнир болып өтті.

Аталған турнирге облысымызда асық ату спортын насихаттап, шәкірт тәрбиелеп жүрген ұстаздар қатысты.

Турнир 45 жасқа дейін және кейінгі жас ерекшеліктері бойынша өтіп,

асық атудан өткен сайыста -45 жасқа дейінгілер арасында қатысқан колледжіміздің ұстаздары әріптестеріміз, қос Еламан Амангелді және Еламан Әсемханов екінші-үшінші орынды өзара иемденсе,

+45 жас аралығында әріптесіміз Айдархан Балмағамбетов топ жарып жеңімпаз атанды.

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ! ЖЕҢІСТІ ЖЕТІСТКТЕРІМІЗ КӨП БОЛСЫН ӘРІПТЕСТЕР!!! 🏅🥈🥉

Қазір 422 қонақ және Бірде бір тіркелген қолданушы жоқ сайтта отыр