22.10.2020 жылы Батыс аймақтық Ақтөбе көлік коммуникация және жаңа технология колледжі және Саламат Мұқашев атындағы Атырау политехникалық жоғары колледжі арасында «Қашықтықтан білім беру технологиясы» тақырыбында арнайы пән оқытушыларының өзара тәжірибе алмасу, цифрлық технологияларды насихаттау, кәсіби байланыстарын нығайту мақсатында ұйымдастырылған онлайн семинар практикумы ZOOM платформасында «Цифрлық технологиялар презентациялары» тақырыбында демонстрациялық онлайн шебер кластар өткізілді.

- «EBILOCK-950» микропроцессорлық жүйесінің қондырғылармен жабдықталған кабинеті - арнайы пән оқытушылары Б.Е. Алдамжаров,  Қ.М. Шакишева;

- «Торвест» -М тренажерлық кешені – арнайы пән оқытушысы К.К. Нурмышев

- «Станция және перегон телімдері» - арнайы пән оқытушысы Д.А.Айчанова

- Мехатроника «FESTO» аппаратурасы – арнайы пән оқытушысы Ж.Ж. Жұбаныш;

- «Вагон технологиясы» интерактивті аппарат кешені – арнайы пән оқытушысы Д.Ш. Абдулина  аталған арнайы құрылғылардың жұмыс жасау процесін көрсетіп, қашықтықтан білім беру аясында оқытудың тиімді әдістерімен бөлісті.

2022 ж.11 сәуір күні Ақтөбе облыстық ғылыми-тәжірибелік орталығымен бірлескен «Кәсіби құзыретті маман - заман талабы» тақырыбында облыстық семинар өткізілді.

Семинар барысында колледждің арнайы пән оқытушысы Жилкишина С.К. «Құзыретті маман даярлауды қалыптастыру» атты баяндама, Жалмаганбеторва Г.А., Ережепова Г.Б. «Заманауи оқытушылардың ақпарттық құзыреттілігін дамытудың 10 қадамы» шебер класс, Нурмышев Қ.Қ., Максутова Г.Е. «Теориялық оқыту мен тәжірибелік жұмыстарды ұштасытру мақсатында оқыту техникалық құрылғыларын тиімді пайдалану» шебер-класс, арнайы пән оқытушылар Абдуллина Д.Ш., Шокатова Р.М., Фазылова С.Е., Иманбаева Г.М. және өндісітік оқыту шеберлері Жолдыбаева Л.Н., Жолболдиева Р.М. понарамалық сабақтар өткізіп іс-тәжірибесімен бөлісті.

Ұйымдастырушы: Әдістемелік кабинет

Ақтөбе облыстық ғылыми-тәжірибелік орталығының ұйымдастыруымен  2020 жылдың 26-30 қазан аралығында өткен жалпы білім беру пәндері оқытушыларына арналған онлайн форматтаға педагогикалық олимпиадаға қатысып, жүлделі орындармен марапатталды.

• Шалова Светлана Алтаевна орыс тілі мен әдебиеті пәнінің оқытушысы - І дәрежелі диплом
  • Абишева Сара Мырзакановна физика пәнінің оқытушысы І дәрежелі диплом
  • Анесова Арайлым Темирбаевна ағылшын тілі пәнінің оқытушысы І дәрежелі диплом
  • Абдижалелова Алтынай Жолдасовна құқық негіздері пәнінің оқытушысы ІІ дәрежелі диплом