Суреттерді қосу/өшіру Қаріп A A A Фон Ц Ц Ц Ц Настройки
Интервал между буквами(Кернинг) СТАНДАРТНЫЙ СРЕДНИЙ БОЛЬШОЙ
Интервал между между строками ОДИНАРНЫЙ ПОЛУТОРНЫЙ ДВОЙНОЙ
Выберите шрифт ARIAL TIMES NEW ROMAN
МЕНЮ

I. «Тасымалдауды ұйымдастыру және қозғалысты басқару» бірлестігі

  1. Нұртазина Арайлым Төлеужанқызы – бірлестік төрайымы
  2. Абдраимов Жансерик Жаксылыкович
  3. Абибуллина Салтанат Букенбаевна
  4. Ахметова Гайша Турмагамбетовна
  5. Богославская Инна Юрьевна
  6. Бондаренко Наталья Юрьевна
  7. Габдсаттарова Мынауара Габдель – Нагимовна - зертханашы
  8. Джамбылов Бексултан Мирамбекович
  9. Жалгасова Куанай Тегисбаевна
  10. Избасарова Эльвира Разаховна
  11. Имашева Сатина Жумабаевна
  12. Темирова Индира Абубакировна
  13. Туменбаева Светлана Ормановна
  14. Ермекова Бакытнур Сакеновна
  15. Мусин Берик Серикович
  16. Татибаева Инкара Медеубаевна
  17. Тажбаева Гулжайна Акимбаевна
  18.  Айчанова Дана Ажигалиевна
  19. Аменова Гулжанат Оразовна

ІІ. «Жаратылыстану және сызу» бірлестігі

  1. Кушербаева Айша Базарбаевна – бірлестік жетекшісі
  2. Акпанова Жанаргуль Накешовна
  3. Әбдібек Сәкен Абайұлы - бағдарламашы
  4. Джайлибаева Жайнагул Абдигалиевна
  5. Жанатаев Тимур Ашыкбаевич
  6. Камашева Жанылай Маратовна - психолог
  7. Куспанова Сауле Умбеткалиевна
  8. Жанабаева Жадыра Умирбековна
  9. Нұрғали Аққиян Молданиязқызы- сырттай бөлімінің меңгерушісі
  10. Самат Айдарбек Саматұлы- бағдарламашы
  11. Таскараева Гульзат Махамбетовна
  12. Тлепова Айсауле Пантоевна
  13. Шүйінішбаева Гүлсім Сағидуллақызы - психолог
  14. Қосмамбетов Нарынбек Нұралдаұлы
  15. Әсемханов Еламан Әсемханұлы
  16. Дингуат Динара Серікқызы 
  17. Рахова Үміт Сейтеновна 
  18. Сырбаева Камар Маликовна 
  19. Турсынова Айнаш Балгазыевна 
  20. Айткалиев Гаиын Сатыбалдиевич
  21. Утебалина Гулшат Задыгереевна
  22. Есенова Лиман Коблановна
  23. Кармисова Үлдай Паткуллаевна - зертханашы

ІІІ. «Жылжымалы құрам» бірлестігі  

  1. Абдуллина Дарига Шайдуковна – бірлестік жетекшісі
  2. Абилкамиев Арман Мухтарович
  3. Аманжолов Сырым Есмұқанұлы- оқу-өндірістік шеберханасы меңгерушісі
  4. Бердыгалиев Серик Есбергенович
  5. Дуйсембаева Бакытжамал Шариповна 
  6. Жалғасбаева Шарбану Амангосовна
  7. Жилкишина Сания Карабалиевна
  8. Жолболдиева Рысгул Мадениетовна – өндірістік оқыту мастері
  9. Жолдыбаева Ляззат Нурлановна– өндірістік оқыту мастері
  10. Кадирова Жанар Жаксылыковна
  11. Максутова Гулжайнат Егингалиевна
  12. Наржанова Бахтыгүл Асылбекқызы
  13. Нурмышев Кайрат Куанышевич
  14. Сагиндыков Аскар Акайдарович- өндірістік оқыту мастері
  15. Садыкова Айгуль Акималиевна- зертханашы
  16. Фазылова Светлана Ералиевна
  17. Сермагамбетова Жаркынай Егизбаевна- зертханашы
  18. Ержанова Лаура Жаңалыққызы – зертханашы
  19. Иманбаева Гүлназ Медеуқызы 
  20. Кушербаева Алма Бакытовна 
  21. Нургалиева Айнур Талгатовна
  22. Таджиякова Жанар Сериковна

ІV. «Жедел технологиялық байланыс және электрмен қамтамасыз ету» бірлестігі

  1. Шакеева Кенжегул Сериккызы– бірлестік жетекшісі
  2. Алпысбаева Гульмира Серикбаевна
  3. Батанова Акгул Толеуовна
  4. Жалмагамбетова Гулзада Ажимбаевна
  5. Жолмырзаев Бекмурат Ондасынович
  6. Саматов Алмат Саматұлы
  7. Тлесова Гульжан Нуржаубаевна
  8. Туленова Гульназ Абжановна
  9. Уразбекова Айгуль Габдулвалеевна
  10. Бурамбаева Зухра Карагулқызы 
  11. Музафарова Меруерт Арыстанқазықызы 

V. «Автоматика»  бірлестігі 

  1. Жубаниязова Ляззат Абзаловна – бірлестік жетекшісі
  2. Алдамжаров Балтабай Есетович
  3. Жумагалиева Гумисай Маратовна
  4. Жұбаныш Жаслан Қанатұлы
  5. Ибраимов Куанар Ажайыпович
  6. Казбаганбетова Акмоншак Куандыковна
  7. Кенжебекова Гульнара Бисекеновна
  8. Куздыбаева Асель Ерболовна
  9. Мәдібек Ақылбек Асылбекұлы
  10. Мухамбеталиева Кенжегуль Нугаевна
  11. Сембаева Жулдыз Айбатовна
  12. Шакишева Карылгаш Манасбековна
  13. Бердигалиева Гулназ Нурлыбаевна
  14. Сүлейменова Арайлым  Алпамысқызы
  15. Турмагамбетова Баян Нуртаевна
  16. Боздакова Лена Маратовна 
  17. Ерсаимова Аймарал Сағындыққызы 
  18. Жолмаганбетова Гульжанат Амангельдиевна
  19. Исмурзина Гульнар Акатовна

VI. «Әлеуметтік пәндер және дене тәрбиесі» бірлестігі 

  1. Абибуллаева Индира Абдимукамбетовна – бірлестік жетекшісі
  2. Абишева Аққайын Маратовна - зертханашы
  3. Альсуйеуов Оспанхан Сагидуллаевич - бөлім меңгерушісі
  4. Ахметжанова Ғалия Рашидқызы - әдіскер
  5. Ахметкалиев Бекарыс Турегулович
  6. Байбориева Балнур Курбанбаевна
  7. Бакиров Куаныш Рамазанович
  8. Канафин Нурлыбек Галымжанович- АӘД жетекшісі
  9. Карагозина Камшат Бакбергеновна
  10. Каумешов Бекзат Болатович – ұйымдастырушы-педагог
  11. Куракбаев Райымбек Молдабаевич
  12. Маханов Данияр Нұрханұлы
  13. Нагиева Бақытгүл Сарсенқызы  - әдіскер
  14. Нурманова Бахыткул - зертханашы
  15. Сахитова Мейрамкул Акимкереевна
  16. Себепбаев Аслан Жанатаевич
  17. Себепбаев Асхат Жанатаевич-  бөлім меңгерушісі
  18. Аликулова Айнагул Сапаковна 
  19. Мустафина Шолпан Хайбаровна 
  20. Тургамбаева Айнаш Токтарбаевна
  21. Балмагамбетов Айдархан Уразбаевич 
  22. Бутагарин Акдаулет Зайнуллович
  23. Исмурзин Жумажан Изимбергенович 
  24. Альжанова Дана Саматовна 
  25. Отаралиева Гүлшат Еңсепқызы
  26. Зулянов Мұрат  Нұрланұлы 
  27. Амирова Қызжибек Абаевна

VІІ.  «Тілдер пәні» бірлестігі

  1. Байтакова Гүлсезім Серікқалиқызы – бірлестік жетекшісі
  2. Абдиев Алпысбай Кадирбергенович
  3. Бердимуратова Калдыгуль Суйеужановна
  4. Еримбетова Шолпан Шарапхановна
  5. Рахманова Гульнар Шамшиханкызы
  6. Серикбаева Асель Муратбаевна
  7. Тлеукабылова Жанылган Сагабаевна
  8. Шалова Светлана Алтаевна
  9. Прзадаева Несибели Тогисовна
  10. Анесова Арайлым Темирбаевна
  11. Әділбаева Альбина Нұрадинқызы
  12. Изтлеуова Жамал Айтимовна 
  13. Искалиева Эльмира Нурлановна
  14. Турганбаева Нурзипа Утемисовна
  15. Сарина Гулфайрус Жайлыбаевна

   VІІІ. «Телекоммуникациялар және машиналар мен жабдықтрды пайдалану» бірлестігі

  1. Шакирова Алия Химановна  – бірлестік төрайымы
  2. Бакирова Рауана Укибаевна
  3. Бегалиева Айтолкин Куанышгалиевна
  4. Зурбаева Зауреш Ахметовна
  5. Каржауова Гульнар Муратбаевна
  6. Кудабаева Гулжайнар Кабасовна
  7. 8 . Масабаева Кунзила Телжановна
  8. Сатыбалдиева Айдана Зайреденовна
  9. Темірмұқанова Гүлназ Аманкелдіқызы
  10. Тулемисова Нагима Мухаметгалеевна
  11. Умарова Айбатша Жаксыгалиевна
  12. Аккушкарова Жанат Кадрбаевна
  13. Есенжолова Айнұр Мақсотқызы - зертханашы
  14. Сұлтанова Гульмира Нуртазаевна
  15. Казиева Меруерт Темірханқызы - тәрбиеші
  16. Игбаев Алтай Изтурганович - оқу-өндірістік шеберханасы меңгерушісі
  17. Енсепов Нұржан Алыбаеич - өндірістік оқыту мастері
  18. Нуртаева Гүлайм Ерболатқызы – зертханашы
  19. Талмурзина Алмагүл Орынқызы - зертханашы
  20. Тереков Серик Уринбасарович
  21. Қанбаев Муратбек Сабирович
  22. Реймер Игорь Владимирович
  23. Мақсоткерей Меңтай Конайқызы
  24. Пангалиева Назым Бақыткелдіқызы
  25. Сарсенова Асылзат Әбілбайқызы
  26. Суюнгарина Саманта Айнатовна
  27. Отаралина Гүлстан Турегалиевна
  28. Шайкенова Куралай Мергалиевна
  29. Дуйсенова Асем Мухтаровна
  30. Жулдыбаева Айгерим Айдусовна
  31. Иманалин Бисенби Климович
  32. Каримсаков Талапбек Каирбекович
  33. Сисенова Жамила Советовна

       

Үздік студенттер

Сайтта кімдер бар

Қазір 337 қонақ және Бірде бір тіркелген қолданушы жоқ сайтта отыр

статистика

Қолданушылар
2
Материалдар
144
Материалды қарау саны
55959

Авторлық құқық

© 2024 Ақтөбе көлік, байланыс және жаңа технологиялар колледжі. Барлық құқықтары қорғалған.
Joomla! - GNU General Public License. лицензиясы бойынша таратылатын тегін программалық қамтама
© 2024 АҚТӨБЕ КӨЛІК, БАЙЛАНЫС ЖӘНЕ ЖАҢА ТЕХНОЛОГИЯЛАР КОЛЛЕДЖІ
website author: Idrissov K.ZH.